درباره مدرسان طب

یکی از مهم ترین وظیفه ی هر موسسه در ابتدای راه،مشخص کردن بهترین عنوان می باشد.میتوان گفت عنوان “مدرسان طب ” تداعی کننده کادری مجرب و بهترین حامی علاقه مندان در عرصه طب ایرانی-اسلامی می باشد.

اولین گام

موسسه مدرسان طب در آبان ماه سال 97 به علت خلاء ابزار تشخیصی با تدریس علوم (زبان و عنبیه شناسی و…) کار خود را در سراسر کشور از شمال تا جنوب وغرب وشرق شروع کرد و بحمدالله ظرف مدت یکسال قریب بهد  400 نفررا درعرصه علوم تشخیصی پرورش داد.اما باید گفت علوم تشخیصی فقط میانبری برای کوتاه کردن روش تشخیصی بود و حتی مقدمه طب ایرانی هم محسوب نمی شود.طب ایرانی که باید موی سپید کرد تا بتوان به مقامی رسید.

سیر دقیق آموزشی بزرگترین مشکل و دغدغه اکثر افراد در عرصه طب ایرانی-اسلامی می باشد.بدون تعارف باید گفت متاسفانه درعصر کنونی کمبود سیستم آموزشی منظم و دقیقی برای این طب سرشار از قدمت و تمدن کاملا احساس می شود.

بهمین خاطر اولین گام پیدا کردن اساتید مجرب این طب و بعد تدوین بهترین سیر آموزشی با استفاده از منابع اصیل طب ایرانی-اسلامی بود،که بحمدالله بعد از سالها پیگیری با کمک اساتید مجموعه به این امر دست پیدا کریدم.

دوره تخصصی طب سنتی - دوره تخصصی طب ایرانی اسلامی
دوره تخصصی طب سنتی - دوره تخصصی طب ایرانی اسلامی

روش آموزش

متاسفانه بزرگترین مشکل در حوزه طب ایرانی-اسلامی در حال حاضر استفاده حداقلی از منابع اصیل حکما می باشد که خود باعث اختلاف زیاد بین برخی اساتید و روش های درمانی شده است.

بحمدالله با لطف اساتید و هیئت علمی موسسه،سیر منظم و دقیقی برای آموزش علاقه مندان فراهم شده است که از مبتدی تا تخصص بصورت واحد های دانشگاهی ارائه میگردد.

آینده نزدیک

ان شالله تمام جامعه پزشکی ائم از طب ایرانی و طب رایج با همکار ی یکدیگر کمک به درمان و افزایش سطح سلامت جامعه کنند و دست برادری و دوستی را به یکدیگر بدهند.

شاید بتوان گفت هر روش مناسبی که کمک به درمان وسلامت هر جامعه ای کند،قابل تحقیق و بررسی می باشد.

پزشکی و طبابت یعنی دغدغه درمان،یادمان نرود…..

دوره تخصصی طب سنتی - دوره تخصصی طب ایرانی اسلامی

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!


0